Во една реченица: Kакви се хороскопските знаци во љубовните врски?

Близнаци - Ќе ве напуштат иако ве сакаат. Погледнете го најкраткиот хороскоп за тоа какви партнери се хороскопските знаци.

vo-edna-rechenica-kakvi-se-horoskopskite-znaci-vo-ljubovnite-vrski-01.jpg

Ако може да ѝ се верува на астрологијата, тогаш секој од хороскопските знаци има по една карактеристика што може да ја очекувате од нив во љубовните врски.

Секако, овој хороскоп се однесува на општите карактеристики на секој од хороскопските знаци и не мора да значи дека сите Лавови изневеруваат или дека сите Водолии ненадејно ви раскинуваат.

Каков партнер е секој од хороскопските знаци?

Овен

Оној што никогаш нема да ве излаже.

Бик

Ќе застане во ваша одбрана дури и кога не сте во право.

Близнаци

Ќе ве напуштат иако ве сакаат.

Рак

Секогаш ќе ви го каже своето мислење.

Лав

Може да се вљубени во 5 личности истовремено.

Девица

Никогаш нема да се откаже од вас.

Вага

Се сака себеси повеќе од другите.

Скорпија

Сака до смрт.

Стрелец

Ќе ве сака такви какви што сте.

Јарец

Не се грижат дали ќе ве засрамат во јавност.

Водолија

Фина, добра... Нема да забележите кога ќе ви сврти грб.

Риба

Секогаш ќе ве разбере.

 Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како секој хороскопски знак сам си ја уништува љубовната врска? Многу Водолии не можат да преболат некоја стара љубов. Тие често мислат на ...
Со каков партнер секој од хороскопските знаци никогаш не би сакал да има секс (и зошто)? Лав - Кога станува збор за сексот, одбивни им се луѓето што изгледаат како озбор...
Бик и уште 3 најромантични мажи според хороскопот Вага - Мажите родени во овој знак се верни, во секоја врска бараат хармониј...
Кое е вашето животно мото, според хороскопскиот знак? Рак - Домот е онаму каде што е срцето. Во животот, сите се водиме според некои н...
Како секој хороскопски знак (суптилно) ќе ви покаже дека се заљубува во вас? Ако навистина им се допаѓате на Рибите, тие ќе ви ги раскажат своите соништа. По...
Со што ги нервирате пријателите, според хороскопскиот знак? Близнаци - површни се и можат со часови да зборуваат само за себе и своите интер...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg