2 во 1 дизајн за љубителите на книги: Фотелја и лична библиотека
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


2 во 1 дизајн за љубителите на книги: Фотелја и лична библиотека

Оваа фотелја веќе доби неколку дизајнерски награди, а оние кои ја испробаа тврдат дека е вистинско уживање!

2-vo-1-dizajn-za-ljubitelite-na-knigi-fotelja-i-licna-biblioteka-01.jpg

Љубителите на книгите ќе бидат воодушевени од работата на дизајнерите He Mua и Zhang Qian.

Откако овој дизајнерски пар промовираше повеќе интересни столчиња и фотелји, сега пристигна удобното катче наречено сончоглед фотелја.

2-vo-1-dizajn-za-ljubitelite-na-knigi-fotelja-i-licna-biblioteka-03.jpg

Идеална за сопствениците на многу книги кои сакаат слободното време да го минуваат читајќи...

2-vo-1-dizajn-za-ljubitelite-na-knigi-fotelja-i-licna-biblioteka-05.jpg

Би можело да ве интересира:

Пред своето време: 5 воскреснати ретро дизајни од Данска кои се повтор... Неодамна во Копенхаген се одржа манифестацијата „3 дена дизајн“ каде што многу б...
10 брилијантни изуми кои го прават секојдневниот живот подобар Како што сите знаеме, среќата е во малите нешта. На сите во секојдневието н...
12 најбизарни изуми на кои жените во светот трошат пари Oд влошки против „камилско стапало“ до перница за гради за тие што спијат на стр...