Нема да верувате што се може да направите од старите столици
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Нема да верувате што се може да направите од старите столици

nema-da-veruvate-sto-se-moze-da-napravite-od-starite-stolici-01.jpg

Ретро стилот веќе долго е омилен меѓу сите дизајнери на ентериерот, па наместо да тагувате за старите добри времиња, направете неколку проекти кои ќе го вратат ретро духот во вашиот дом и градина.

На пример, започнете од старите и неискористени столчиња од кои немате срце да се одвоите.

Сега, со само неколку „направи сам“ идеи можете да направите уметност од старо дрво.

Инспирирајте се:

Би можело да ве интересира:

15 лампиони кои може да ги направите за 5 минути Дали сте од оние кои секоја година докупуваат нови и нови лампиони и украси за е...
9 „направи сам“ проекти за кои сѐ што ви е потребно е само шише од пиво Скоро сите луѓе се љубители на пиво. Во ред, добро не сите, меѓутоа голем дел. И...
Бидете креативни: Искористете ги старите тегли на разни начини Имате искористени и празни тегли кои ви зафаќаат простор во домот? Не ни помислу...

Спонзорирани линкови: