Декорација која ќе ви се најде за празниците: Минијатурни машни со помош на виљушка (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Декорација која ќе ви се најде за празниците: Минијатурни машни со помош на виљушка (видео)

Убавината на празниците кои ни следуваат е токму во ситниците. Па, кога ќе сакате да направите некоја декорација или да си ја украсите масата за гостите кои ги очекувате, пробајте ги овие брзи, минијатурни машнички.

dekoracija-koja-ke-vi-se-najde-za-praznicite-minijaturni-masni-so-pomos-na-viljuska-1.jpg

Може да ви се најдат за украсување на чиниите и салфетките или пак да ги искористите за пакетчињата за најмалите.

Во секој случај, ви треба само една виљушка и ова видео:

Би можело да ве интересира:

Минијатурни тетоважи кои може да ги имаат и оние на кои работното место им забранува Дали и вие сте од оние кои силно посакуваат на телото да имаат некој креативен ц...
Дизајни за кои сигурно ќе кажете „каде да ги најдам?!“ Понекогаш едноставно е доволно само да видите некој предмет за да сфатите дека в...
Најубавите празнични декорации за на прозор (фото) Украсувањето за празниците е секогаш забавен, но и долг процес. Бидејќи зимата н...

Спонзорирани линкови: