Новогодишни лампиони за кои ви требаат волна и картон од тоалетна хартија
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Новогодишни лампиони за кои ви требаат волна и картон од тоалетна хартија

Новогодишните празници се пред нас, па ако сте во потрага по уникатни идеи како да го декорирате вашиот дом, постои една брза, едноставна и одлична идеjа за вас.

napravi-samo-kako-do-novogodishni-dekoracii-so-karton-od-toaletna-hartija-01.png

Сè што ви е потребно се картон од тоалетна хартија, ножици и волна.

За неколку минути ќе добиете интересен украс кој ќе ги воодушеви вашите пријатели.

Како до интересни новогодишни украси?

Би можело да ве интересира:

20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото) Многу луѓе признаваат дека тетоважите прават да се чувствуваат секси, а замислет...
14 идеи за родителите кои сакаат домот да го претворат во куќа од сони... Децата сакаат домот да им наликува на куќа од бајките, или пак, да биде креативн...
Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново нив... Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...