20 прекрасни идеи за бели тетоважи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
RECEPCIONERI/KI 27-01-2020
Планер 27-01-2020
Сервисер 27-01-2020


20 прекрасни идеи за бели тетоважи

За сите оние кои немаат храброст засекогаш да го исцртаат телото со црно мастило, постојат едвај видливи, но сепак прекрасни тетоважи.

20-prekrasni-idei-za-beli-tetovazi-001.jpg

Белите тетоважи се нов тренд, посебно меѓу девојките, затоа што делуваат нежно, минималистички и суптилно бунтовнички.

Пердуви, пораки или цел свет на рака - изборот останува ист.

Само ефектот е целосно поинаков:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...
22 неверојатно прекрасни идеи за декорација на велигденските јајца (фото) Доколку ви е здосадено едноличното бојадисување на јајца, време е за нови идеи и...
Летни тетоважи кои едвај ќе чекате да ги покажете на плажа Никој никогаш не може да остане имун на минијатурните, минималистички тетоважи. ...