Цветни тетоважи за оние кои секогаш сакаат да ја носат пролетта со себе (фото)


Цветни тетоважи за оние кои секогаш сакаат да ја носат пролетта со себе (фото)

cvetni-tetovazi-za-onie-koi-sekogas-sakaat-da-ja-nosat-proletta-so-sebe-foto-001.jpg

Постојат две прекрасни причини зошто да одберете цветна тетоважа - изгледа убаво во секој дел од годината независно од сезоната, плус никогаш нема да овенат ако заборавите да ги наводните.

Цвеќињата се прекрасен додаток на кожата, па доколку сте веќе решени да се тетовирате и да го украсите телото, а не знаете точно со што, доволни ви се овие идеи.

Така пролетта секаде и секогаш ќе биде со вас...

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Спас во последна минута: Направете кутии за пакување на ситните подароци (видео) Откако на сите пријатели и роднини им купивте подароци, време е за пакување. Па,...
Тетоважи на уво – Нов бизарен тренд или кул идеја за оние кои не сакаат обетки? За оние кои не се љубители на обетки, но сепак сакаат некако да го „украсат“ уво...
Велосипедот на нашето детство „Пони“ се враќа на пазарот Култниот „Пони“ велосипед на словенечката компанија „Рог“ повторно ќе воскресне....