Ситници со кои секој работен ден ќе ви биде забавен
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Перач 30-09-2020
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Ситници со кои секој работен ден ќе ви биде забавен

Светот е дом на илјадници талентирани дизајнери кои постојано работат на нови и корисни алатки.

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-001.jpg

Сетете се само колку иновативни и паметни уреди се појавија во последните 10 години, кои ни го направија животот многу полесен.

На оваа листа слободно може да се додадат и овие забавни канцелариски предмети кои не само што ќе измамат насмевка на вашето лице туку и ќе бидат одличен украс за вашето биро, правејќи го многу позабавно и попријатно.

1. Спојувалки со мрзливци

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-01.jpg

2. Украс и четка за чистење прашина

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-02.jpg

3. Мини-тостер за USB тостови

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-03.jpg

4. Држач за чаши

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-04.jpg

5. Камион како држач за пенкала и место за чување на спојувалки

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-05.jpg

6. Уметнички држач за белешки со висечко пенкало

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-06.jpg

7. USB светилка во форма на космонаут

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-07.jpg

8. Самолепливи белешки во форма на овошје

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-08.jpg

9. Држач за селотејп во форма на камелеон

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-09.jpg

10. Совршениот спој од молив и гума

sitnici-so-koi-sekoj-raboten-den-ke-vi-bide-zabaven-10.jpg

Уште 10 дизајни на следната страна...



Би можело да ве интересира:

Дизајни на кои ќе им се израдуваат само оние кои се опседнати со чистење Во животот сите познаваме барем една личност која на чистењето се радува како на...
Забавни натписи на етикетите од облеката кои изнудуваат насмевка Некогаш намерно, некогаш ненамерно додаден текст, некогаш грешка на преведувачот...
Balenciaga ја поткрева свеста за загадувањето – направи проѕирен кауч наполнет со оштетена облека Брендот Balenciaga, во соработка со дизајнерот за мебел Хари Нуриев, н...

Најчитани неделава