Светот гледан одозгора - Серијал екстремни фотки кои го скокоткаат стомакот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Светот гледан одозгора - Серијал екстремни фотки кои го скокоткаат стомакот

posveten-fotograf-ni-go-pokazuva-svetot-od-ekstremni-tocki-01.jpg

Џими Чин е авантурист и фотограф чија пасија ни, качување по карпи, ни овозможува светот да го погледнеме од една сосема поинаква, екстремна перспектива.

Тој работи за National Geographic и The North Face и има свој Инстаграм профил на кој можете да ги сретнете некои од најекстремните фотографии од кои ќе ви се заврти во глава.

Влезете во светот на овој неверојатен фотограф и подгответе се за мини авантура за која многумина сонувале целиот свој живот:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Полесно е отколку што изгледа: Цела галаксија на само 1 велигденско јајце Зошто да ги обоите јајца во вообичаените пастелни бои кога можете да имате висти...
Ќе го посакате: Прозор кој се претвора во мини балкон Данска компанија креирала интересен прозорец кој може да ви донесе светлина во п...
Ако планирате да славите Валентајн - Што да му купите на партнерот? Ако планирате да го славите Валентајн и се подготвувате да подарите нешто романт...