Светот гледан одозгора - Серијал екстремни фотки кои го скокоткаат стомакот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Светот гледан одозгора - Серијал екстремни фотки кои го скокоткаат стомакот

posveten-fotograf-ni-go-pokazuva-svetot-od-ekstremni-tocki-01.jpg

Џими Чин е авантурист и фотограф чија пасија ни, качување по карпи, ни овозможува светот да го погледнеме од една сосема поинаква, екстремна перспектива.

Тој работи за National Geographic и The North Face и има свој Инстаграм профил на кој можете да ги сретнете некои од најекстремните фотографии од кои ќе ви се заврти во глава.

Влезете во светот на овој неверојатен фотограф и подгответе се за мини авантура за која многумина сонувале целиот свој живот:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мека и удобна фотелја која ве гушка (фото) Веројатно нема ништо подобро од топла прегратка во секој дел од денот, која има ...
Подароци за под новогодишната елка, кои може да ги направите сами Ако имате традиција да им оставате подароци под елка на најблиските, тогаш знает...
Во училиште не е сѐ „розово“? Ова италијанско училиште го докажува спротивното Замислете да престојувате во училиште со розови пастелни надворешни sидови и вид...

Најчитани неделава