18 генијални амбалажи кои ќе ги купите без разлика што производ има внатре
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


18 генијални амбалажи кои ќе ги купите без разлика што производ има внатре

10. Креми за лице

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-17.jpg

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-18.jpg

11. Супер лути сосови од кои и суперхероите плачат

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-19.jpg

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-20.jpg

12. Кафе

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-21.jpg

13. Алкохол кој се продава во чаша

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-22.jpg

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-23.jpg

14. Мармаладите на баба

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-24.jpg

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-25.jpg

15. Сирења и кашкавали

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-26.jpg

16. Кесички чај во облик на лотус

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-27.jpg

17. Грчко узо

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-28.jpg

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-29.jpg

18. Слушалки

18-genijalni-opakovki-koi-ke-gi-kupite-bez-razlika-sto-proizvod-ima-vnatre-30.jpg

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

20+ идеи за впечатливи празнични украси на прозорците (фото) Раскошните празнични инсталации нека ви послужат како идеја за да вметнете нешто...
Најубавите празнични декорации за на прозор (фото) Украсувањето за празниците е секогаш забавен, но и долг процес. Бидејќи зимата н...
10 работи кои тату артистите би сакале да престанете да ги правите Професионалните тату артисти откриваат дека клиентите упорно прават работи што г...

Спонзорирани линкови: