30 минијатурни тетоважи кои симболизираат нераскинливо пријателство
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


30 минијатурни тетоважи кои симболизираат нераскинливо пријателство

30-minijaturni-tetovazi-koi-simboliziraat-neraskinlivo-prijatelstvo-001.jpg

Факт е дека секоја тетоважа би требало да носи посебна приказна или симболика за човекот кој ја носи, па ако ви треба добра причина зошто да се истетовирате - одберете го долгогодишното пријателство.

Постојат толку многу цртежи, симболи и илустрации со кои можете да ја овековечите нераскинливата врска со најдобриот пријател или пријателка, а овие 30 се само идеи кои ќе ви ја разбудат инспирацијата.

Што ќе одберете вие?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото) Многу луѓе признаваат дека тетоважите прават да се чувствуваат секси, а замислет...
14 идеи за родителите кои сакаат домот да го претворат во куќа од соништата за децата Децата сакаат домот да им наликува на куќа од бајките, или пак, да биде креативн...
Идеи за нежни тетоважи на кои нема да се „бунат“ ниту најстрогите родители (фото) Минијатурни овошки, минималистички фигури, малечки животинчиња – каква тетоважа ...

Најчитани неделава