За љубителите на „Star Wars“: Држач за чепкалки во форма на Дарт Вејдер
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
kozmeticarka 12-12-2019


За љубителите на „Star Wars“: Држач за чепкалки во форма на Дарт Вејдер

Сите оние кои се фанови на „Star Wars“ со сигурност ќе бидат фасцинирани од оваа идеја.

Za-ljubitelite-na-Star-Wars-Drzac-za-cepkalki-za-zabi-vo-forma-na-Dart-Vejder-01

Се работи за држач за чепкалки за заби во форма на Дарт Вејдер кој со притискање на само едно копче својот меч (чепкалка) го заменува со нова.

Истиот е достапен за купување и можете да го најдете на „Amazon“.

Како функционира?

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мајка со креативни раце прави чуда од храна за нејзиниот син (фото) Една мајка смислила навистина креативен начин да минува повеќе време со нејзинио...
Диетална вода, градник за мажи, пиво за жени... Дали ова се најглупави... За целата генијалност која постои во секојдневните пронајдоци, постојат некои пр...
Корисни ситници од 2 долари и помалку, достапни на AliExpress За оние кои сакаат да купуваат ситници, AliExpress е рајот за онлајн шопинг... ...