За љубителите на „Star Wars“: Држач за чепкалки во форма на Дарт Вејдер
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
rabota vo kujna 08-08-2020


За љубителите на „Star Wars“: Држач за чепкалки во форма на Дарт Вејдер

Сите оние кои се фанови на „Star Wars“ со сигурност ќе бидат фасцинирани од оваа идеја.

Za-ljubitelite-na-Star-Wars-Drzac-za-cepkalki-za-zabi-vo-forma-na-Dart-Vejder-01

Се работи за држач за чепкалки за заби во форма на Дарт Вејдер кој со притискање на само едно копче својот меч (чепкалка) го заменува со нова.

Истиот е достапен за купување и можете да го најдете на „Amazon“.

Како функционира?

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото) Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во...
Дизајни од кои ќе бидете воодушевени само ако сте екстремно мрзливи Понекогаш на сите ни се случува да посакаме да направиме нешто, но едноставно см...
Генијални додатоци и дизајни со кои работата во кујна е задоволство Секој ден се измислува по нешто ново за да се олесни готвењето и општо работата ...

Најчитани неделава