Револуционерно помагало со кое слободно можете да спиете додека патувате
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Револуционерно помагало со кое слободно можете да спиете додека патувате

Сите вие кои честопати знаете да заспиете додека патувате знаете и колку е тешко да се одржите во една положба и да не удрите со главата во седиштето пред вас.

Revolucionerno-pomagalo-so-koe-slobodno-mozete-da-spiete-dodeka-patuvate-01

Сепак сега можете да заборавите на сите тие проблеми бидејќи Паула Блејкеншип има одлично помагало за вас.

„NodPod“ е името на овој интересен изум кој се поставува на седиштето на кое седите и ви ја држи главата исправена.

Плус, тој е доволно мал така што се поставува само на брадата од главата па можете слободно да гледате пред себе додека да заспиете.

Одличен за патување во воз, авион, автомобил или автобус и можете да го нарачате на „Kickstarter“ по цена од $25 долари.

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мајка со креативни раце прави чуда од храна за нејзиниот син (фото) Една мајка смислила навистина креативен начин да минува повеќе време со нејзинио...
На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...
Диетална вода, градник за мажи, пиво за жени... Дали ова се најглупави... За целата генијалност која постои во секојдневните пронајдоци, постојат некои пр...