Додатоци кои ќе ја развеселат и најмрачната канцеларија
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Додатоци кои ќе ја развеселат и најмрачната канцеларија

Безличното работно биро е монотоно и неинспиративно и дополнително ја влошува ситуацијата во канцеларијата, во која помислата да поминете 8 часа дневно ви се сведува на чист очај.

20-dodatoci-koi-ke-ja-razveselat-i-najtmurnata-kancelarija-01.jpg

Дизајнерите на овие канцелариски додатоци се погрижиле да не дојде до таква ситуација.

Самото нивно присуство ја зголемува позитивната енергија и придонесува за повесела и инспиративна атмосфера на работното место.

Доколку немате идеја како да го развеселите вашето работно биро, а со самиот тој чин и себеси, извлечете доза инспирација:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотограф трпеливо чека во музеи и ги фотографира посетителите кои „си ... Можеби на многу луѓе им е здодевно во музеј, но не и на овој фотограф.  ...
Идеи за шарени, велигденски јајца без стандардно вапцање Првите велигденски јајца секако мора да се црвени, обоени со стандардно вапцање,...
19 совршени изуми за зимурливите и вечно смрзнатите (фото) Од топол маус пад до шолја со грејач оддолу, овие изуми ќе направат полесно да ј...