100-те најубави фотографии на сите времиња, без Фотошоп
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


100-те најубави фотографии на сите времиња, без Фотошоп

Природата и човекот се големи уметници, а кога ќе започнат да соработуваат заедно, секогаш излегува нешто магично кое може слободно да се нарече ремек-дело.

100te-najubavi-fotografii-na-site-vreminja-bez-gram-fotoshop-01.jpg

И досега, сме имале можност да погледнеме безброј фотографии каде не бил употребен грам Фотошоп, а едноставно изгледаат прекрасно.

Доволни се само рацете на умешниот фотограф и убавината на природата за да произлезе нешто неверојатно...

Ова се 100-те најубави фотографии на сите времиња, без Фотошоп:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, с...
Кино во Швајцарија ги замени црвените седишта со дупли кревети (фото) Колку пати досега сте сонувале за кино со кревет, наместо обични столчиња? Во Шв...
Денес е светски на спиењето - Спални соби во кои сакаме да го „прослав... Сонот ни е неопходен на сите за квалитетен живот, а денес го одбележуваме денот ...