Ранец кој ве претвора во ангел (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Ранец кој ве претвора во ангел (фото)

Дали како малечки сте сонувале да имате крилја? Ако одговорот е позитивен, тогаш сега сонот можете да си го претворите во реалност.

ranec-koj-ve-pretvora-vo-angel-01_copy.jpg

Etsy креираа ранец кој буквално ве прави ангел.

Има крилја кои се спојуваат и кои изгледаат едноставно, прекрасно.

Ако отсекогаш сте сонувале да бидете ангел:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кафуле во Сингапур го служи шеќерот како магично облаче над шолја кафе... Ако мислите дека не може да имате посладок ритуал за кафе од сегашниот, ова кафу...
Идеи за бели, снежни новогодишни декорации од Pinterest (фото) Како најбрзо да го претворите домот во зимска бајка? Бели, снежни декорации во с...
Кино во Швајцарија ги замени црвените седишта со дупли кревети (фото) Колку пати досега сте сонувале за кино со кревет, наместо обични столчиња? Во Шв...