Базен одозгора личи на ремек-дело на ван Гог
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
kozmeticarka 12-12-2019


Базен одозгора личи на ремек-дело на ван Гог

bazen-odozgora-lici-na-remek-delo-na-van-gog-01.jpg

Еден сопственик решил базенот во својот дом да го претвори во мало уметничко дело инспирирано од сликата „Ѕвездена ноќ“ на Винсент ван Гог.

Единствениот проблем е што не можете да уживате во неговата убавина оддолу, туку од птичја перспектива.

Благодарение на еден корисник на Reddit имаме можност да уживаме во глетката:

bazen-odozgora-lici-na-remek-delo-na-van-gog-1.jpg

bazen-odozgora-lici-na-remek-delo-na-van-gog-2.jpg

bazen-odozgora-lici-na-remek-delo-na-van-gog-3.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моќни урбани дизајни кои сакаме да ги имаме и во Скопје Вистински добрите дизајнери никогаш не разочаруваат со нивните креативни решениј...
Отворете ѝ врата на есента - Лесни декорации за дома Имаме супер идеја што да правите за време на студените, дождливи денови – декора...
10 домаќински дизајни кои сакаме да ги најдеме спакувани под елка годи... Полека почнуваме да се подготвуваме за купување подароци за најблиските, но и да...