Супер перниче за спиење во авион (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozach 14-08-2020


Супер перниче за спиење во авион (видео)

Долгите патувања знаат да бидат особено напорни, па честопати се обидуваме да отспиеме барем дел од патувањето за да ја надоместиме изгубената енергија.

sovrseniot-pridruznik-na-site-vasi-patuvanja-multifunkcionalno-pernice-01.jpg

Сепак, заспивањето во авион, автобус или воз може да биде навистина тешко, бидејќи седечката положба едноставно не е погодна за спиење.

Многумина сигурно се здобиле со помали удари во главата поради тоа што со самото движење на превозното средство, се движи и нашето тело, па доколку главата не ни е убаво потпрена, таа станува мета на удар.

Но, сега нештата стануваат сосема поинакви благодарение на револуционерниот дизајн на ова перниче за патување кое е мултифункционално и можете да го поставите во положбата која вам најмногу ви одговара.

Разните положби во кои тоа може да се постави го прават одличен пријател за сите ваши патувања.

Деновите на напорни патувања без сон се веќе минато и отсега можете да планирате нови авантури и нови походи со вашиот нов пријател под вашата глава.

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Замислете си... Гасите светло во спална и се појавува вакво ѕвездено небо (фото) Криспин Јанг Вилсон е неверојатен уметник кој креира слики од ноќно небо. Н...
Дизајни со кои животот во иднина ќе биде поубав и полесен (фото) Сите имаме листа на работи кои сакаме да ги направиме за животот во иднина да ни...
Направи сам: Забавна закачалка за вашите најмили Денес ви даваме идеја како да украсите една обична дрвена закачалка. И да ј...