Смешни пакувања дизајнирани за да ве насмеат
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
kozmeticarka 12-12-2019


Смешни пакувања дизајнирани за да ве насмеат

smesni-pakuvanja-dizajnirani-za-da-ve-nasmeat-001.jpg

Ширењето на среќа и насмевки никогаш не било полесно - ви треба само мала доза на хумор споена со креативност.

Дизајнерите на овие неколку пакувања знаат како да го направат купувачот да се насмевне.

Уште еден пример зошто мудроста „сакај го она што го правиш и прави го она што го сакаш“ треба да ви биде животно мото:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

13 апсурдни дизајни кои не му затребале на никој, никогаш Иако честопати знаеме да купуваме работи кои реално и не ни требаат, овие апсурд...
10 корисни работи кои може да ги купите од Aliexpress за помалку од 1 ... Онлајн купувањето во одредени случаи може да биде апсолутен погодок, посебно ког...
5 тетоважи за позитивна енергија Тетоважата не е само украс на телото, и независно од тоа во што верувате или кој...