Тетоважи со кои лузните стануваат уметност
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


Тетоважи со кои лузните стануваат уметност

Тетоважите имаат различно значење за различни луѓе.

tetovazi-so-koi-luznite-stanuvaat-umetnost-002_copy.jpg

Некои ги носат како моден додаток, додека другите ги сметаат за културолошко или духовно богатство.

Но, постојат такви кои одбрале токму своите белези и лузни да ги претворат во уметност, покривајќи ги со неколку капки мастило.

Ги одвојуваме најдобрите од третата категорија:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Луѓе кои одлучиле да заштедат пари на професионалци – и зажалиле (фото... „Сиромавиот двапати плаќа“ – веројатно сте ја слушнале досега оваа изрека, која ...
Zara го промени логото - луѓето се збунети и Твитер е преплавен со ком... „Новото лого на Zara всушност се обидува да ме стисне во нивната облека“ е една ...
Нов уникатен дизајн на новогодишна елка за луѓето со мачки и мали дечи... Со ваквиот тип на елка повеќе нема нервози и главоболки, сепак дали е толку маги...