Автомати на кои можете да купите сè - Од пица, до бесплатна приказна
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Бариста 10-07-2020


Автомати на кои можете да купите сè - Од пица, до бесплатна приказна

Јапонија секогаш успева да нè изненади, посебно со своите автомати кои можете да ги најдете на секој крај од земјата и можете да добиете работи кои се незамисливи.

avtomati-na-koi-mozete-da-kupite-se-od-pica-do-besplatna-prikazna-01.jpg

Па, и во другите земји ширум светот.

Еве неколку такви пример:

Автомат кој нуди приказни

Автомат - пекара за пица

avtomati-na-koi-mozete-da-kupite-se-od-pica-do-besplatna-prikazna-1.jpg

Автомат - пекара

Автомат за размена на непотребни работи

View this post on Instagram

#swapomatic @lakejeff

A post shared by @ sarahzapiler on

Автомат за кавијар

View this post on Instagram

#CaviarVendingMachine #WAHEGURU

A post shared by Kat (@jemappellekat) on

Автомат со жици за гитара

avtomati-na-koi-mozete-da-kupite-se-od-pica-do-besplatna-prikazna-2.jpg

Автомат за чорапи

https://www.instagram.com/p/BDKMSUoqrvR/

Автомат со цвеќиња

https://www.instagram.com/p/BDN4SXjPlDQ/

Автомат за злато

https://www.instagram.com/p/BIP0XdXBLf_/

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 работи кои тату артистите би сакале да престанете да ги правите Професионалните тату артисти откриваат дека клиентите упорно прават работи што г...
17 работи кои ги има во Јапонија, а дефинитивно ни требаат и нам Автобуските станици се одделени со стакло од патот, па на овој начин луѓето што ...
Работи кои ги има само Јапонија, а се потребни на целиот свет На остатокот од светот му се потребни многу работи какви што ги има само во Јапо...