20-те најчудни фотелји некогаш дизајнирани
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


20-те најчудни фотелји некогаш дизајнирани

Click to enlarge image 13.jpg

Кога бираме мебел, гледаме тој да биде удобен. Посебно кога бираме фотелји, ги гледаме како мали катчиња во кои ќе може да се сокриеме кога стресното секојдневие ќе нè совлада.

20te-najcudni-fotelji-nekogas-dizajnirani-001.jpg

Но, дизајнерите не секогаш ѝ придаваат важност на удобноста.

За нив, фотелјите се начин да го искажат талентот и да се истакнат во морето од еднолични модели.

Така настанале 20-те фотелји кои ги издвојуваме како најчудни:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нов уникатен дизајн на новогодишна елка за луѓето со мачки и мали дечи... Со ваквиот тип на елка повеќе нема нервози и главоболки, сепак дали е толку маги...
Дизајни кои може да ги најдете онлајн и ќе ви го олеснат секојдневието... Колку пати се случило додека скролате низ онлајн продавниците да пронајдете рабо...
22 неверојатно прекрасни идеи за декорација на велигденските јајца (фо... Доколку ви е здосадено едноличното бојадисување на јајца, време е за нови идеи и...