Магија во вашиот дом: Ламби во форма на месечина


Магија во вашиот дом: Ламби во форма на месечина

Вселената сега ви е на дофат на рака! Нема ништо толку прекрасно како гледање во месечината и ѕвездите на чиста ноќ. Но кога времето е облачно, магловито и врнежливо, потребно е друго решение.

magija-vo-vashiot-dom-lambi-vo-forma-na-mesechina-foto-01.jpg

Овие ламби во форма на месечина и планети ќе направат магична атмосфера во вашиот дом. Закачени на таванот, поставени на земја или пак на вашето работно биро, изборот останува на вас.

Реалистични со сенки на себе, тие доаѓаат во сите големи, и вашиот дом го претвораат во магичен свет.

Разубавете го просторот со нивна помош и осветлете го омиленото катче од домот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

37 реалистични 3Д тетоважи Вљубениците во тетоважите ќе бидат воодушевени од оваа уметност на телото. Вљ...
Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото) Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во...
15 секојдневни предмети кои биле дизајнирани со друга намена Многу од предметите кои секојдневно ги употребуваме биле пронајдени за сосема по...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава