Новогодишни елки во облик на Снешко (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Новогодишни елки во облик на Снешко (фото)

Ако очајно посакувате да направите Снешко, но временските услови не дозволуваат, зошто оваа година новогодишната елка да не ви биде ваш домашен Снешко?

novogodisni-elki-vo-oblik-na-snesko-001.jpg

На Pinterest веќе се хит белите елки украсени за да личат на Снешко.

Ако имате зелена елка, не гиржете се, не мора да купувате нова, има и за неа решенија.

Нов празничен предизвик за уникатно украсен дом:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 брилијантни изуми кои го прават секојдневниот живот подобар Како што сите знаеме, среќата е во малите нешта. На сите во секојдневието н...
Кафуле во Сингапур го служи шеќерот како магично облаче над шолја кафе... Ако мислите дека не може да имате посладок ритуал за кафе од сегашниот, ова кафу...
Нов уникатен дизајн на новогодишна елка за луѓето со мачки и мали дечи... Со ваквиот тип на елка повеќе нема нервози и главоболки, сепак дали е толку маги...