Деликатни цветни тетоважи кои го разубавуваат женското тело
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Деликатни цветни тетоважи кои го разубавуваат женското тело

Пис Саро е талентиран тату-артист од Русија, а на Инстаграм се прослави благодарение на деликатните цветни тетоважи.

delikatni-cvetni-tetovazi-koi-go-razubavuvaat-zenskoto-telo-001.jpg

Обожава да ги декорира женските тела со нежни цветови во сите облици, бои и големини.

Направивме мала селекција која може ќе ве охрабри да пробате нешто слично:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тренд тетоважи кои се протегаат низ цел ‘рбет (фото) Некои сакаат да ја донесат природата на своето тело, додека други да бидат обвие...
20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, с...
Шолји со дрски пораки за несаканите гости во вашиот дом (фото) Дали некому не шега би му се заканиле дека сте ставиле отров во кафето или чајот...