Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото)

Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во форма на медуза?

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-01.jpg

Ако сте вљубеник во онлајн шопингот, тогаш можеби некој од овие производи ги имате во вашиот дом.

Тие се интересни изуми од 2017 година, кои брзо ги освоија срцата на луѓето ширум светот.

Иновативни и уникатни, тие го прават светот позабавно и поубаво место за живот:

Свеќник еднорог

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-02.jpg

Моливи виножито

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-03.jpg

Вселенски лижавчиња

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-04.jpg

Растителни декорации за ѕидовите

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-05.jpg

Перници во форма на камења

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-06.jpg

Пловечки шатор

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-07.jpg

Цветни привремени тетоважи

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-08.jpg

Уметнички звучници

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-09.jpg

Цветни скали

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-10.jpg

Мини машина за кафе

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-11.jpg

Ламба во форма на медуза

najkreativnite-proizvodi-koi-site-gi-sakaa-vo-2017-godina-foto-12.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Шолји со дрски пораки за несаканите гости во вашиот дом (фото) Дали некому не шега би му се заканиле дека сте ставиле отров во кафето или чајот...
10 брилијантни изуми кои го прават секојдневниот живот подобар Како што сите знаеме, среќата е во малите нешта. На сите во секојдневието н...
12 најбизарни изуми на кои жените во светот трошат пари Oд влошки против „камилско стапало“ до перница за гради за тие што спијат на стр...