Дизајни создадени за оние кои се постојано под стрес
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


Дизајни создадени за оние кои се постојано под стрес

Дали сте знаеле дека луѓето кои се под стрес јадат 40% повеќе нездрава храна? И дека цели 44% од луѓето не спијат мирно, токму поради стресот?

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-001.jpg

Ако истово важи и за вас, тогаш овие анти стрес дизајни ќе ви предизвикаат барем малку помирен живот.

Надминете ги тешкотиите со насмевка, благодарение на:

Смајли со слајм

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-1.jpg

Кокошка која испушта јајце кога ќе ја притиснете

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-2.jpg

Дневник со имиња на луѓе кои заслужуваат бокс

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-3.jpg

Игра за деца „шлаг во лице“ која е супер корисна и за возрасни под стрес

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-4.jpg

Тегла за викање која го стишува вресокот

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-5.jpg

Ентер копче од сунѓер, за кога некој ве нервира онлајн

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-6.jpg

Анти стрес мобилен телефон

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-7.jpg

Масажер за глава

dizajni-sozdadeni-za-onie-koi-se-postojano-pod-stres-8.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дизајни за кои сигурно ќе кажете „каде да ги најдам?!“ Понекогаш едноставно е доволно само да видите некој предмет за да сфатите дека в...
Кул дизајни кои се доказ дека и обичните работи може да бидат ремек-де... Иако сме навикнати некои секојдневни работи да ги гледаме со еден ист дизајн, се...
Шолји со дрски пораки за несаканите гости во вашиот дом (фото) Дали некому не шега би му се заканиле дека сте ставиле отров во кафето или чајот...