Дизајнери кои заслужуваат отказ (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Дизајнери кои заслужуваат отказ (фото)

Се надеваме дека немате многу глупави одлуки и идеи во животот, но доколку вие сметате спротивно, овие дизајнерски утки дефинитивно ќе ви послужат како утеха.

dizajneri-koi-zasluzuvaat-otkaz-foto-001.jpg

Дизајнерите ја имаат целата слобода на овој свет да измислуваат што и како сакаат, но кога мислите ви се хаотични, некогаш резултатот е повеќе очаен од корисен.

Заради следниве неуспеси, некој ќе заработи отказ... или барем принуден одмор:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото) Многу луѓе признаваат дека тетоважите прават да се чувствуваат секси, а замислет...
12 начини како креативните дизајнери ни го олесниле животот Некои луѓе се толку генијални што речиси секогаш со паметни идеи успеваат да ни ...
15 секојдневни предмети кои биле дизајнирани со друга намена Многу од предметите кои секојдневно ги употребуваме биле пронајдени за сосема по...

Најчитани неделава