Неверојатни дизајни за сите кои сакаат комфорен живот, без никакви пречки (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Неверојатни дизајни за сите кои сакаат комфорен живот, без никакви пречки (фото)

Постојат луѓе кои едноставно сакаат постојано да уживаат во животот и во секојдневието без да се соочуваат со никакви пречки.

neverojatni-dizajni-za-site-koi-sakaat-komforen-zhivot-bez-nikakvi-prechki-foto-01.jpg

Тие го ценат одморот и удобноста, па токму затоа им се потребни и дополнителни уреди или предмети кои ќе им ја олеснат целта.

За среќа, постојано се измислуваат нови дизајни кои се наменети токму за тоа, па ако и вие сте љубител на комфорот, ќе посакате да имате некој од нив.

Погледнете неколку најдобри изуми:

Робот за чистење тоалетна школка

neverojatni-dizajni-za-site-koi-sakaat-komforen-zhivot-bez-nikakvi-prechki-foto02.jpg

Чевли со штикла чија висина се приспособува

neverojatni-dizajni-za-site-koi-sakaat-komforen-zhivot-bez-nikakvi-prechki-foto-03.jpg

Компактна справа за вежбање

neverojatni-dizajni-za-site-koi-sakaat-komforen-zhivot-bez-nikakvi-prechki-foto-04.jpg

Перница за потпирање глава на биро, со музика

neverojatni-dizajni-za-site-koi-sakaat-komforen-zhivot-bez-nikakvi-prechki-foto-05.jpg

Кујнска шпатула со одлична функционалност

neverojatni-dizajni-za-site-koi-sakaat-komforen-zhivot-bez-nikakvi-prechki-foto-06.jpg

Перница за патување која ви ја држи главата

neverojatni-dizajni-za-site-koi-sakaat-komforen-zhivot-bez-nikakvi-prechki-foto-07.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Дизајни за кои сигурно ќе кажете „каде да ги најдам?!“ Понекогаш едноставно е доволно само да видите некој предмет за да сфатите дека в...
Урбани дизајни кои може да најдат примена во секој град (фото) Многу луѓе сакаат поголемиот дел од времето да го поминат на отворено, наместо д...
12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 ин...