Дали ова се најкул деловните простории на светот? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Дали ова се најкул деловните простории на светот? (фото)

Дали ви е здодеано од монохроматските канцеларии во вашата компанија, кои како да ви ја цицаат креативноста?

dali-ova-se-najkul-delovnite-prostorii-na-svetot-01.jpg

Кога размислувате за компанија или канцеларија, сигурно помислувате на простор со не многу креативен ентериер.

Сепак во последно време има сè покреативни пристапи кон уредувањето на деловните простории.

Од градини во склоп на компаниите до индустриски амбиент и дизајн како да сте во вселената, дизајнерите ја ослободуваат фантазијата.

Дел од најкул деловните простори во светот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Улични дизајни кои секој би ги посакал во својот град (фото) Оригиналните улични дизајни се вистинска реткост, а има многу кои сакаат улиците...
Кафуле во Сингапур го служи шеќерот како магично облаче над шолја кафе (фото) Ако мислите дека не може да имате посладок ритуал за кафе од сегашниот, ова кафу...
Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото) Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот...

Најчитани неделава