Спас во последна минута: Дизајни за празнични честитки кои треба само да ги испечатите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Kelner 18-08-2019
КЕЛНЕР 18-08-2019


Спас во последна минута: Дизајни за празнични честитки кои треба само да ги испечатите

Ако и годинава се направивте на брзање, па купувавте подароци во 5 до 12, а до честитки не ни стигнавте, ви нудиме мала помош.

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-001.jpg

Одберете си по еден дизајн за сите пријатели, роднини и колеги на кои сакате да им оставите честитка под новогодишната елка и само треба да ги испечатите на хартија по ваша желба.

Многу Дедо Мразовци, Снешковци и ирваси на едно место – одберете ги омилените и посакајте среќни празници со нив:

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-01.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-02.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-03.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-04.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-05.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-06.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-07.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-08.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-09.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-10.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-11.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-12.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-13.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-14.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-15.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-16.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-17.jpg

spas-vo-posledna-minuta-dizajni-za-praznicni-cestitki-koi-treba-samo-da-gi-ispecatite-18.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...
Генијални идеи како со тетоважа да ги покриете лузните и белезите од р... Многумина кои имаат лузни по телото гордо ги носат и не се срамат од нив, но има...
Кафуле во Сингапур го служи шеќерот како магично облаче над шолја кафе... Ако мислите дека не може да имате посладок ритуал за кафе од сегашниот, ова кафу...