Кутија полна со ситници – Идеален подарок за кога немате идеја што да купите (фото)


Кутија полна со ситници – Идеален подарок за кога немате идеја што да купите (фото)

Дали и вие сте од оние на кои им е најтешко кога треба да бираат подарок за некоја пригода?

kutija-polna-so-sitnici-idealen-podarok-za-koga-nemate-ideja-shto-da-kupite-foto-01.jpg

Но, сепак, тоа што не сте одлучни или немате многу идеи, не значи дека не сакате да подарите нешто добро и уникатно.

Кога зборуваме за уникатно, нема подобар избор за подарок од кутија полна со персонализирани ситници.

Зависно од тоа за каква пригода е подарокот и за кого, купете убава кутија, стваете сено и наполнете ја со најразлични ситници.

Ако не знаете што да подарите на машко – алкохол, благо и грицки спакувани во кутија или сет за одржување брада се одличен подарок.

За девојките, неколку ситници како козметички производи, шолја, чорапи и слично, а ако одите на нов дом, кутија полна со ситници за во кујна, бања или дневна се најдобар избор.

Доколку немате идеи, следниве фотки ќе ве инспирираат да ги имате најуникатните подароци:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Од домот на баба и дедо: 14 работи кои се доказ дека винтиџ работите се покул од модерните Дали имате пар очила од баба ви кој ви е омилен? Или столче наследено од дедо ви...
Совршена за изолација – како изгледа подземна куќа од 2 милиони долари? (фото) Ако сакате вистински да се изолирате од светот и при рака имате 2 милиони долари...
Пред vs. потоа: 16 неверојатни трансформации на стари работи во домот Со малку љубов и труд можете на старите работи да им дадете нов живот, без разли...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg