Минималистички тетоважи поради кои ќе посакате да се истетовирате уште утре (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Минималистички тетоважи поради кои ќе посакате да се истетовирате уште утре (фото)

Години наназад минималистичките тетоважи се еден од водечките трендови кој не ја губи својата популарност. А зошто би ја изгубиле, кога секој од нас е во потрага на нешто суптилно, дискретно и истовремено прекрасно.

Minimalisticki-tetovazi-poradi-koi-ke-posakate-da-se-istetovirate-uste-utre-01.jpg

Тетоважите се приказни исцртани на вашето тело. Како би ја раскажале вашата? 

Обидете се да не се вљубите во овие минималистички тетоважи и да не закажете тетовирање уште утре:

https://www.instagram.com/p/BPj9CO9AcVb/?utm_source=ig_embed

Продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

Тетоважи со скриено, но длабоко значење (фото) Додека едни го гледаат само како уметност, за некои луѓе, тетоважата е симбол ко...
30 тетоважи за оние на кои животот им е исполнет со патувања Луѓето кои си го исполнуваат животот со патувања, а пасошот со печати, најчесто ...
Тетоважи создадени за сите кои сакаат зимата да трае засекогаш Божиќна магија (која веќе изминува), греено вино, свеж ладен воздух и ни фали уш...

Најчитани неделава