20 испишани тетоважи во форма на инспиративни реченици
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


20 испишани тетоважи во форма на инспиративни реченици

Ако минувате низ период на трансформација и сакате да го одбележите со тетоважа – ова се неколку идеи.

20-ispisani-tetovazi-vo-forma-na-inspirativni-recenici-001.jpg

Вљубениците во кратките, инспиративни реченици, ќе ја обожаваат идејата да ги пренесат на својата кожа.

Минималистички се, може да бидат испишани и со ваш ракопис и може да ја носат пораката која вие ја сакате – па, без исклучок ќе ги обожавате:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото) Многу луѓе признаваат дека тетоважите прават да се чувствуваат секси, а замислет...
14 идеи за родителите кои сакаат домот да го претворат во куќа од соништата за децата Децата сакаат домот да им наликува на куќа од бајките, или пак, да биде креативн...
15 секојдневни предмети кои биле дизајнирани со друга намена Многу од предметите кои секојдневно ги употребуваме биле пронајдени за сосема по...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава