Кул ситници од AliExpress кои сигурно нема да ги најдете во продавница


Кул ситници од AliExpress кои сигурно нема да ги најдете во продавница

AliExpress е местото каде ќе најдете мал милион на ситници кои инаку не се достапни по продавниците кај нас. Единствено, ќе мора да почекате за да ви пристигнат.

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-001.jpg

Ако не ви се брза, а сакате да се подновите со неколку забавни дизајни и изуми, слободно разгледајте во продолжение:

Електрични папучки за топлење на нозете

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-05.jpg

Перниче во облик на опашка, за масажа на вратот и главата

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-06.jpg

Пица ланчиња за сите пријателки

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-08.jpg

Очила кои се виткаат како алка околу рака

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-07.jpg

Гумени навлаки за чевлите да не ви се намократ кога врне

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-03.jpg

Грејач за раце

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-01.jpg

Панда-коректор

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-02.jpg

Вреќички за зеленчук

kul-sitnici-od-aliexpress-koi-sigurno-nema-da-gi-najdete-vo-prodavnica-04.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 секојдневни предмети кои биле дизајнирани со друга намена Многу од предметите кои секојдневно ги употребуваме биле пронајдени за сосема по...
Би спиеле во луксузен кревет-школка? Инспириран од бајката за „Малата сирена’’, португалскиот производител на луксузе...
Совршена за изолација – како изгледа подземна куќа од 2 милиони долари? (фото) Ако сакате вистински да се изолирате од светот и при рака имате 2 милиони долари...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg