„Дизајни од иднината“ кои се лесно достапни на AliExpress
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


„Дизајни од иднината“ кои се лесно достапни на AliExpress

Во време кога сме „заразени“ со модерна технологија, овие пронајдоци на AliExpress сериозно може да ве израдуваат за малку пари.

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-001.jpg

Корисни се, евтини и веруваме дека многу лесно ќе се најдат во вашата кошничка, со оглед на тоа што делуваат како да се излезени од иднината.

Па, со што да се почестите денес?

Огледало со LED светлина за HD ефект

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-1.jpg

USB кое работи само со вашиот отпечаток од прст

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-2.jpg

Музичка, LED саксија за цвеќе

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-3.jpg

Термос кој покажува колкава е температурата на течноста во него

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-4.jpg

Bluetooth копче за сликање

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-5.jpg

Додаток за правосмукалка со еластични влакна кои се протнуваат секаде

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-6.jpg

Светло кое се пали на допир

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-7.jpg

Тетрис маска за телефон

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-8.jpg

Керамичко ноже

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-9.jpg

Столче на склопување

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-10.jpg

Даска за брзо одмрзнување

dizajni-od-idninata-koi-se-lesno-dostapni-na-aliexpress-11.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

13 апсурдни дизајни кои не му затребале на никој, никогаш Иако честопати знаеме да купуваме работи кои реално и не ни требаат, овие апсурд...
На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...
15 работи кои ќе ви го олеснат животот за помалку од 20 долари Постојат толку многу модерни дизајни и изуми кои може да ги решат вашите секојдн...

Најчитани неделава