20 удобни фотелји во кои би го поминале најдолгиот месец – јануари (фото)


20 удобни фотелји во кои би го поминале најдолгиот месец – јануари (фото)

Јануари е добро познат како најдолг, најстуден и генерално најтежок месец во годината.

20-udobni-fotelji-vo-koi-bi-go-pominale-najdolgiot-mesec-januari-001.jpg

Кога празничната еуфорија полека спласнува, кога буџетот е при крај, сè што сакате е да се стуткате во едно ќоше и таму да останете додека месецот не заврши.

Овие 20 удобни фотелјки ќе ви го остварат тој сон.

Удобни, топли, стратешки сместени во најудобниот дел од домот, можат да ве извадат од пост-празничната депресија:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото) Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во...
Први подготовки: 15 лесни и забавни начини како да почнете со славење на Велигден Од храна и пијалаци, па сè до декорациите во домот, постојат многу забавни, а ед...
Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново ниво Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...

Најчитани неделава