Зошто на секој дом му е потребно барем едно пиштолче со силикон?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Зошто на секој дом му е потребно барем едно пиштолче со силикон?

Силиконскиот пиштол за топло лепење стана задолжителна алатка речиси во секој дом.

zosto-na-sekoj-dom-mu-e-potrebno-barem-edno-pistolce-silikon-001_resize.jpg

Со негова помош може да ги поправите работите, но и да им ја зголемите практичноста на други работи.

На пример, со силиконското пиштолче може да направите привремена заштитна маска за телефонот, но и подметнувачи за чаши и шолји.

Можете да го спречите лизгањето на папучите, килимите, пропаѓањето на штиклите кога одите по земја...

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 секојдневни предмети кои биле дизајнирани со друга намена Многу од предметите кои секојдневно ги употребуваме биле пронајдени за сосема по...
Улични дизајни кои секој би ги посакал во својот град (фото) Оригиналните улични дизајни се вистинска реткост, а има многу кои сакаат улиците...
Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото) Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во...

Најчитани неделава