Уникатни салфетки и свеќи за вашата празнична велигденска трпеза


Уникатни салфетки и свеќи за вашата празнична велигденска трпеза

Како што се ближи најголемиот христијански празник Велигден, така и домаќинките ги започнуваат подготовките на домот.

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-01.jpg

Во тие подготовки се подразбира фарбањето јајца, нивната декорација и секако малите украси кои ќе му дадат посебна магија на целиот домашен амбиент во знакот на Велигден.

Декорацијата на празничната трпеза нека биде што повесела, во многу бои.

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-02.jpg

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-05.jpg

Направете простор за празнични салфетки со уникатен дизајн и свеќи кои ќе бидат дел од вашите декоративни аранжмани.

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-03.jpg

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-04.jpg

Најголем избор на Велигденски декорации може да најдете во Tinex Home.

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-10.jpg

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-08.jpg

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-09.jpg

unikatni-salfetki-i-svekji-za-vashata-praznichna-veligdenska-trpeza-11.jpg

Би можело да ве интересира:

Од домот на баба и дедо: 19 работи кои се доказ дека винтиџ работите се посебен тип на богатство Чевлите што ги носела вашата баба во младоста или омилената фотелја на ваши...
11 работи од домот кои изгледале сосема поинаку во минатото Како изгледала рерната некогаш, а како фрижидерот? Сте имале ли нешто вакво во в...
13 уникатни дизајни каде магијата е во малите, слатки детали Кој би можел да им одолее на овие слатки дизајни? Понекогаш малите детали значат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg