Чудни огледала, уникатни чевли: Луѓе ги споделуваат најкул дизајните што ги виделе

Од огледало со доза на магија и лустер како изваден од бајка до уникатен прибор за јадење и обетки со тајна намена, луѓе ги споделуваат најкул дизајните што ги виделе.

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-01.jpg

Тешко е нешто да нѐ воодушеви во време кога веќе сѐ е возможно. Сепак, дизајнерите понекогаш знаат да бидат навистина креативни и да направат уникатни дела.

Луѓе на Reddit ги споделуваат дизајните што ги воодушевиле:

Перници наменети за вљубениците во планините

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-02.jpg

Уникатен сервис

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-03.jpg

Незаборавна ваза за цвеќе

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-04.jpg

Држач за слушалки

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-05.jpg

Саксија за која сите ќе ве прашуваат од каде ви е

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-06.jpg

Огледало со доза на магија

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-07.jpg

Лустер како изваден од бајка

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-08.jpg

Шармантна ламба

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-09.jpg

Обетки со тајна намена

chudni-ogledala-unikatni-chevli-lugje-gi-spodeluvaat-najkul-dizajnite-shto-gi-videle-10.jpg

Уште 9 дизајни на следната страна...Би можело да ве интересира:

13 уникатни дизајни каде магијата е во малите, слатки детали Кој би можел да им одолее на овие слатки дизајни? Понекогаш малите детали значат...
Луѓе кои сериозно се посветиле на виткањето подароци - нема да погодите што има во нив (фото) Некои луѓе сакаат да ги завиткаат подароците како што се – во кутија или украсна...
Архитект создаде ремек-дело на замрзнато езеро - за 4 часа нацртал лисица, само со помош на своите н... Кога имаат слобода да ја покажат својата креативност, луѓето можат да создадат н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg