Корисни ситници кои ќе ви ги „земат парите“ без проблем

Секоја жена ја знае ситуацијата „не ми треба, ама жалосно е да не го купам.“

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-001.jpg

Овие неколку ситници имаат таков дизајн и цел – што сигурно би ви ги земале парите веднаш штом ги видите онлајн. 

Но, веројатно не би жалеле за секој даден денар за:

1. Греач за топлење на рацете, кој се полни со вода.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-01.jpg

2. Силиконска ваза за цвеќе.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-02.jpg

3. Водоотпорна полица и футрола за мобилниот.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-03.jpg

4. Мини масажер за лице.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-04.jpg

5. Свеќи во симпатични облици.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-05.jpg

6. Мултифункционална четка за миење на косата и масирање на скалпот.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-06.jpg

7. Тастатура и глувче кои се приклучуваат на мобилниот.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-07.jpg

8. Мини полица за козметика.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-08.jpg

9. Ароматична ламба со восок кој се топи.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-09.jpg

10. Перниче за во када.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-10.jpg

11. Виткач на трепки во облик на моливче.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-11.jpg

12. Организер за чантата, кој се става како навлака во неа.

korisni-sitnici-koi-ke-vi-gi-zemat-parite-bez-problem-12.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Потрошив 120 денари за да сплетам детско капче за син ми - зошто веќе немам намера да го правам тоа,... Постојано сакав да го завршам, но покрај сите обврски, процесот се одолговлече, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg