Продолжувме: Запознајте го Чак Норис 4 дел
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Продолжувме: Запознајте го Чак Норис 4 дел

Да се насмееме повторно со Чак Норис фактите... - Чак Норис ќе го врати Косово во Србија...

 fakti-za-cak-noris-4-del-01.jpg

Чак Норис ја изгубил невиноста пред татко му.

Чак Норис може да одмати јајце.

Чак Норис за киселини во желудникот пие напалм.

Чак Норис мие заби со бодликава жица.

Чак Норис има слика од Бог.

Вселената се шири бидејќи бега од Чак Норис.

Луѓето ги измислиле автомобилите за да избегаат од Чак Норис.....затоа Чак ги измислил сообраќајките!

Чак Норис е единствениот што успеал да добие партија тенис против ѕид.

Чак Норис знае да решава равенки со непознат број на непознати.

Чак Норис може да изгледа филм од 60 минути за 22 секунди, без прескокнување и мотање.

Чак Норис може да убие два камена со една птица.

Ќерката на Чак Норис ја изгубила невиноста. Чак Норис ја има најдено и вратено назад.

Чак Норис има победено на Париз-Дакар со магаре.

Чак Норис еднаш рипнал од 3 спрат а завршил - на 5ти.

Би можело да ве интересира:

Инспиративни цитати за секоја нова мајка и нејзиното тело по породувањ... Без оглед како и да се породила, телото на мајката во најголем број случаи веќе ...
10 забавни факти за оние кои сакаат да научат нешто ново Следниве факти не се од суштинско значење за вашето образование, но ќе ви се нај...
Не пие алкохол, првпат се бакнала на филм: Факти кои не сте ги знаеле ... Најмногу се прослави со улогата во популарната серија Gossip Girl, а оттогаш има...