9 причини зошто Ник Џонас е вљубен во 30 години постарата Деми Мур


9 причини зошто Ник Џонас е вљубен во 30 години постарата Деми Мур

Веста за нивната врска предизвика многу контроверзии, што мислите дали 30 години разлика сепак се премногу?

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-01.jpg

Деми Мур (55) е позната по љубовта кон помладите момчиња, сетете се само на Ештон Кучер.

Сега, таа повторно е во врска со млада холивудска ѕвезда, овојпат со музичарот Ник Џонас (25).

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-02.jpg

Парот ги вчудовиди сите, но сепак постојат низа причини зошто Ник Џонас е вљубен во Деми Мур:

Таа веќе знае како треба да се справува со помлади момци.

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-11.jpg

Многу е самоуверена.

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-12.jpg

Не се грижи дека момчето ѝ е помладо од ќерката.

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-08.jpg

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-09.jpg

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-15.jpg

Има големо животно искуство и богата актерска кариера.

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-10.gif

Има прекрасни деца од бракот со Брус Вилис и смета дека никогаш не е доцна за започнување на нови работи.

9-prichini-zoshto-nik-dzonas-e-vljuben-vo-30-godini-postarata-demi-mur-03.jpg

Уште 4 факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 причини зошто Камила Паркер ќе ѝ стане најголема сојузничка на Мега... Двете имаат армија луѓе кои не ги сметаат како доволно добри за да бидат дел од ...
„Ѝ беше потребен херој, па стана тоа“: 8-ми Март и 11 цитати за славењ... За жената се кажани прекрасни зборови... Кариеристка, мајка, сопруга – вистинска...
Живее по свои правила: 9 причини зошто Џенифер Лопез секогаш ќе биде в... Знае да направи баланс помеѓу семејството и работата и има армија почитувачи низ...

Најчитани неделава