15 ужасни работи кои Анџелина Џоли му ги правеше на Бред Пит
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


15 ужасни работи кои Анџелина Џоли му ги правеше на Бред Пит

Додека беа во брак изгледаа како совршен пар, без испади и драми во јавноста, но каква беше ситуацијата зад затворени врати?

15-uzhasni-raboti-koi-andjelina-djoli-mu-gi-praveshe-na-bred-pit-01.jpg

Анџелина Џоли е жена која сака да има контрола, како на својата слика во јавноста, така и во домот.

Поради ова нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит мораше да следи многу правила:

Го натера да живее во хаос, кој тој го споредува со ментална институција, Бред е опседнат со ред, а во нивниот дом имало сè освен тоа - насекаде имало облека, остатоци од храна по подот и неред.

15-uzhasni-raboti-koi-andjelina-djoli-mu-gi-praveshe-na-bred-pit-23.jpg

Таа зема контрола над родителството и никогаш не му даде шанса.

15-uzhasni-raboti-koi-andjelina-djoli-mu-gi-praveshe-na-bred-pit-03.jpg

Не му дозволи да ги запише децата во училиште, иако тој сакаше, и ја наметна одлуката да се школуваат дома.

15-uzhasni-raboti-koi-andjelina-djoli-mu-gi-praveshe-na-bred-pit-05.jpg

Направи ПР кампања за да го претстави во најлошо можно светло за време на разводот.

15-uzhasni-raboti-koi-andjelina-djoli-mu-gi-praveshe-na-bred-pit-12.jpg

Не му се заблагодари што ѝ беше најголема поддршка додека се соочуваше со здравствени предизвици, како дуплата масектомија.

15-uzhasni-raboti-koi-andjelina-djoli-mu-gi-praveshe-na-bred-pit-07.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

18 ужасни работи кои Џастин Бибер ги има направено Го има натерано својот тим да го носи на раце, има плукнато фанови и удрено фото...
Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Купер Кога беше прогласен за најсекси маж на светот изјави дека навистина му се допаѓа...
13 факти за бракот на Анџелина Џоли и Бред Пит, кои можеби не ги знаевте Нивната врска, брак, па и развод ги полнеа и сè уште ги полнат медиумите. Тие бе...

Спонзорирани линкови: