Сурова мајка, смрт на терапевтот: 12-те најлоши животни искуства на Џенифер Анистон


Сурова мајка, смрт на терапевтот: 12-те најлоши животни искуства на Џенифер Анистон

Има интензивен страв од вода поради незгода во детството, а мајка ѝ секогаш ја критикувала и дури ја исфрлила од тестаментот.

surova-majka-smrt-na-terapevtot-12-te-najloshi-zhivotni-iskustva-na-jennifer-aniston-01.jpg

Џенифер Анистон е една од најпознатите холивудски актерки, но нејзиниот приватен живот отсекогаш ги интригирал фановите.

Секоја нејзина романтична врска го привлекува вниманието, како и фактот дека вели дека не сака да има деца и да престанат да ѝ вршат притисок, ако и кога ќе одлучи сама ќе каже.

Најлошите работи што ѝ се имаат случено на Џенифер Анистон:

Напади од таблоидите, без разлика дали тоа е за некој килограм плус или за нејзините пропаднати врски и бракови.

surova-majka-smrt-na-terapevtot-12-te-najloshi-zhivotni-iskustva-na-jennifer-aniston-31.jpg

Има интензивен страв од вода, поради трауматски настан од детството кога возејќи се со трицикл паднала во базен, и во филмот „Cake“ дури 30 пати ја снимала сцената со базенот.

surova-majka-smrt-na-terapevtot-12-te-najloshi-zhivotni-iskustva-na-jennifer-aniston-32.jpg

Проблеми со кариерата на почетокот и низа неуспешни улоги сè додека не ја доби картата кон успехот - ликот на Рејчел во „Friends“.

surova-majka-smrt-na-terapevtot-12-te-najloshi-zhivotni-iskustva-na-jennifer-aniston-09.jpg

Почна да се состанува со Бред Пит во 1998 година, кога нивните агенти им закажале состанок на слепо, се венчаа 2 години подоцна со ракошна свадба на Малибу од 1 милион долари и иако сите мислеа дека ќе остарат заедно тој ја остави во 2005 година поради Анџелина Џоли.

surova-majka-smrt-na-terapevtot-12-te-najloshi-zhivotni-iskustva-na-jennifer-aniston-06.jpg

Проблеми во љубовните врски и репутацијата дека не е способна да задржи маж и дека е „осудена“ никогаш да не го запознае вистинскиот.

surova-majka-smrt-na-terapevtot-12-te-najloshi-zhivotni-iskustva-na-jennifer-aniston-02.jpg

Ѝ почина терапевтот кој го посетуваше во тешкиот период по разводот со Бред Пит за да се справи со стресот и анксиозноста, но еден месец пред разводот да биде финализиран терапевтот ненадејно почина и таа беше комплетно излудена.

surova-majka-smrt-na-terapevtot-12-te-najloshi-zhivotni-iskustva-na-jennifer-aniston-19.jpg

Уште 6 искуства на следната страна...Би можело да ве интересира:

Животни лекции кои ги научивме од ликовите од познатите серии Кога ги гледаме нашите омилени филмови и серии, како и ние да ги преживуваме сит...
Мајка ѝ е коцкар, татко ѝ е скиентолог: 12 мрачни тајни за животот на Џенифер Лопез Секоја седмица на своето момче Каспер Смарт му давала по 10.000 долари за тој да...
Мајка ѝ го застрелала татко ѝ, позирање за Плејбој: 10 тајни од детството на Шарлиз Терон Нејзината мајка не завршила на суд, а Шарлиз има проблеми со справување со бесот...