14 причини зошто Холивуд треба да му даде втора шанса на Бен Афлек
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


14 причини зошто Холивуд треба да му даде втора шанса на Бен Афлек

Отворено признава дека учи од грешките, само кај него е потешко што ги правите пред очите на сите, а не приватно.

14-prichini-zoshto-holivud-treba-da-mu-dade-vtora-shansa-na-ben-aflek-16.jpg

Ако некој треба да има кралски статус во Холивуд тогаш Бен Афлек е еден од малкумината кои го заслужуваат тоа.

14-prichini-zoshto-holivud-treba-da-mu-dade-vtora-shansa-na-ben-aflek-02.jpg

Неговото име во филмската индустрија не може да биде заборавено, каде и да се појави има некој заинтересиран да го слика.

14-prichini-zoshto-holivud-treba-da-mu-dade-vtora-shansa-na-ben-aflek-14.jpg

Отворено говори за слабостите и во шоуто на Џими Кимел изјави: „Во огледалото гледам неизбричен средовечен маж и не го препознавам, ме плаши тој човек со седа коса и изглед на бездомник“.

14-prichini-zoshto-holivud-treba-da-mu-dade-vtora-shansa-na-ben-aflek-09.jpg

Премлад е за да го напушти Холивуд и да не му ја даде сета своја креативност и талент што ги носи во себе.

14-prichini-zoshto-holivud-treba-da-mu-dade-vtora-shansa-na-ben-aflek-19.jpg

Постојано кажува како неговата поранешна сопруга е прекрасна, колку е импресиониран од неа и колку ја почитува.

14-prichini-zoshto-holivud-treba-da-mu-dade-vtora-shansa-na-ben-aflek-08.jpg

Никој не ја знае иднината на Бен Афлек, но едно е сигурно – тој се труди и сака да ги направи фановите горди.

14-prichini-zoshto-holivud-treba-da-mu-dade-vtora-shansa-na-ben-aflek-07.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

19 причини зошто Кендал Џенер ќе биде топ модел уште многу години Знае како да одржи доза на мистерија околу себе, избегнува скандали, не пие алко...
12 причини зошто Кејт Мидлтон од старт не ѝ веруваше на Меган Маркл Сомнителното минато на Меган и нереалноста на сценариото дека таа е само една ск...
„Жената е столб на семејството“: Најдобрите цитати од Грејс Кели Сите ја знаеме како преубавата принцезата од Монако. Таа пред да стапи во брак с...

Спонзорирани линкови: