11 мрачни работи за Том Круз кои Кејти Холмс ги крие од нивната ќерка


11 мрачни работи за Том Круз кои Кејти Холмс ги крие од нивната ќерка

Откако фанови му праќаа фотографии од пораснатата Сури, Том изјави: „Престанете со тоа, таа повеќе не е дел од мојот живот“. Виновникот најверојатно е скиентолошката црква.

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-01.jpg

Во едно неодамнешно интервју Кејти Холмс проговори колку силна личност е нејзината ќерка Сури, за тежината на миговите кога била во брак со Том Круз и Сури била најфотографираното дете на светот, како и за интензивноста на разводот.

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-03.jpg

Сури Круз денес има 14 години, а нејзините родители се разведоа во 2012 година, по 6 години брак.

Мрачни работи за Том Круз - Сури не треба да знае дека:

Том Круз имал аудиција за избор на сопруга, наводно во организација на скиентолошката црква.

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-22.jpg

Том навистина за малку ќе се оженеше за жена одбрана од скиентолошката црква на аудициите, но врската со избраничката Назанин Бониади, актерка родена во Иран, а израсната во Лондон, не успеала.

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-20.jpg

Откако фанови му праќаа фотографии од пораснатата Сури, Том изјави: „Престанете со тоа, таа повеќе не е дел од мојот живот“.

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-06.jpg

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-04.jpg

Кога Кејти беше бремена со Сури, Том дури си даде за право да го измени нејзиното име и во една пригода изјави: „Кејти е име за млада девојка, таа е Кејт сега“.

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-14.jpg

Том ја чекал Кејти 20 минути пред олтарот на огромната свадба во Италија во 2006 година, која била наречена дури и свадба на векот. Џенифер Лопез, како дел од гостите, во еден миг дури се запрашала дали Кејти воопшто ќе дојде. Причината за нејзиното доцнење остана непозната.

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-17.jpg

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-18.jpg

Том купил ултразвук машина за да може постојано да ја надгледува бременоста на Кејти со помош на медицински лица, иако купувањето можно е да било нелегално.

11-mrachni-raboti-za-tom-kruz-koi-kejti-holms-gi-krie-od-nivnata-kjerka-11.jpg

Уште 5 факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

Имал ресторан, глумел во ТВ сапуници: Работи кои не ги знаете за латино заводникот Рики Мартин Пејач, композитор и актер уште од најмали години – Рики Мартин освен што важи за...
Се облекува како момче, сака да ја викаат Џон: 10 факти за Шајло, ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пи... Биолошката ќерка на познатите актери живее и функционира по свои правила и од до...
Син зависник од дрога, сопруга - рак на дојка: 12 факти за животот на Том Хенкс Корона вирусот не е единствениот животен предизвик на познатиот пар, тие минале ...

Најчитани неделава