Растресен стомак, проблем со акните: 24 пати кога Бритни беше само „обична девојка“


Растресен стомак, проблем со акните: 24 пати кога Бритни беше само „обична девојка“

Прави модни утки, постојано варира со килограмите, папараците ја ловат во лоши изданија, но таа не престанува да верува во љубов и остварување на соништа.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-01.jpg

Таа има милиони, светска слава и луксузни недвижнини. Но, кога не е на сцената Бритни Спирс е само една обична девојка со подеми и падови во животот.

24 пати кога Бритни беше само „обична девојка“:

Милионерка која сама сосема нормално пазари во супермаркет.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-02.jpg

Среќна е и кога се шета во опуштен стајлинг.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-20.jpg

Се вози со децата на неправилен начин.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-16.jpg

Отворено говори за проблематичното минато.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-23.jpg

Покажува како изгледа без шминка.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-18.jpg

Шета како сосема „обична“ девојка.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-21.jpg

Од гламурозноста нема ниту трага, ниту глас на моменти.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-22.jpg

Прави модни утки.

rastresen-stomak-problem-so-aknite-24-pati-koga-britni-beshe-samo-obichna-devojka-14.jpg

Уште 8 факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Јас сум посилна од стравот“: 13 инспиративни цитати од Малала Јусуфзаи Таа е една од најпознатите светски активистки за мир која вели дека секој има пр...
Кој е авторот на познатата мисла „Знаењето е моќ“? Многупати сме ја изговориле оваа изрека, но веројатно немаме идеја кој е творецо...
8 пати кога Бред и Анџелина зборуваа еден за друг и нè натераа да веруваме во вечна љубов Најмоќниот холивудски пар, Бред и Анџелина, ни ги скрши срцата кога објави дека ...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава