Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспијат?


Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспијат?

 astro-kjoshe-na-shto-mislat-horoskopskite-znaci-koga-ne-mozat-da-zaspijat-01.jpg

Што ве држи будни доцна во ноќта? Кои мисли ви минуваат низ глава и не ви даваат сон?

Дали сте загрижени за работата, парите или пак за љубовта?

Што ве мачи навечер?

 astro-kjoshe-na-shto-mislat-horoskopskite-znaci-koga-ne-mozat-da-zaspijat-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да не му бараат заем Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...
Фламинго душек на кој сакаме да го дочекаме летото со цело друштво (фото) Иако летото ни се чини далеку, точно знаеме каде сакаме да го дочекаме – на флам...
Фото на денот: Патки уживаат во празните улици на Скопје – поминуваат на пешачки премин Додека ние сме во домашна изолација, а за време на полицискиот час улиците се це...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg