Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Хит фото: „Спремна сум за на плажа, но спремни се и мојот целулит, акни, заборавено влакно“

Се сончате на плажа и упс, пронаоѓате заборавено влакно, па акна за која не сте биле свесни дека постои, а и модринка која ниту на крај на ум не ви е од каде сте ја добиле... Се препознавате ли?

hit-foto-spremna-sum-na-plazha-no-i-mojot-celulit-akni-zaboraveno-vlakno-01.jpg

Дали сте подготвени за летниот одмор? Mора да признаете дека колку и да се трудите, секогаш има некоја мала мана која си ја наоѓате на себе, нели?

Едноставно, такви сме ние жените!

Нервозни сме затоа што со нас спремни за на одмор се и нашиот целилит, стрии, акни, па по некое заборавено влакно, модринка и што уште не.

Се пронаоѓате ли во оваа хит фотка од забавниот српски Инстаграм профил „Зомбијана“:

hit-foto-spremna-sum-na-plazha-no-i-mojot-celulit-akni-zaboraveno-vlakno-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото вест: Најголемата грешка во љубовта Дали ви се случило ова? Личноста од која бевте толку маѓепсани, сега ја имате по...
Ретро фотка од плажата Градиште во 60-тите години: На одмор со шатори и спиење под отворено небо Како се одело на одмор во минатото? Како изгледал летниот одмор на нашите баби и...
Фотографија од лицето и вратот на 92-годишна баба е доказ зошто мора да користиме крем со заштитен ф... Фотографија објавена во списание за дерматологија ќе ве натера уште веднаш да ст...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg